Posiadamy ogromną bazę części zamiennych do najbardziej popularnych modeli amerykańskich samochodów na naszym rynku. Posiadamy części zarówno fabrycznie nowe (oryginalne np. Mopar, Motorcraft i o wiele tańsze jakościowe zamienniki takich firm jak Fram, Bendix, Autolite, Corteco, Crown, Raybestos, AcDelco, Moog, Nissens, Gates, Airtex, Sachs, SKF, Gates, VM Motori) jak również używane czy regenerowane. W naszej ofercie są również wszelkie części do samochodów europejskich i japońskich.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno części blacharskie, mechaniczne i elektroniczne jak np. czujniki, komputery silnikowe lub skrzyniowe. Mamy również duże doświadczenie w zdobywaniu części do aut nietypowych zarówno tych wiekowych jak i najnowszych.

Dzięki dobrze rozwiniętemu systemowi zamówień jesteśmy w stanie przywieźć części z USA w czasie krótszym niż 7 dni (dotyczy części gabarytowo mniejszych) lub 4-6 tygodni w przypadku części dużych. (fragmentaryczną ofertę naszych części używanych można znaleźć na allegro.pl użytkownik: overlandmotors11).

Oferujemy Państwu również opony. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dystrybucji mamy szeroką ofertę zarówno letnich jak i zimowych opon w atrakcyjnych cenach.

Prowadzimy wysyłkę części na całą Polskę w ciągu 24h firmą kurierską lub pocztą.

Zapraszamy na nasze aukcje w serwisie