Kup samochód

Podaj informacje o aucie, które Cię interesuje: marka, model, kolor, wyposażenie itp.
Napisz do nas e-mail: biuro@overlandmotors.pl a odpowiemy przedstawiając ofertę zawierającą pełną specyfikację oraz koszt sprowadzenia wybranego modelu auta, którym jesteście państwo zainteresowani. Znajdziemy i zarezerwujemy dla Państwa samochód - konkretny model według ustalonej z Państwem specyfikacji.

Podana przez nas cena będzie obejmowała całkowite koszty sprowadzenia auta, czyli:
- lokalizacja wybranego modelu samochodu na terenie USA
- zakupu auta od Dealera w Stanach
- odprawę celną w USA oraz ubezpieczenie ładunku - samochodu
- wysyłkę kontenerem do portu w Polsce lub Niemczech
- obsługę samochodu w porcie docelowym
- odprawę celną ostateczną w Polsce lub wspólnotową w Niemczech
- informacje o wysokości opłat - cło, akcyza i VAT
- dostawę samochodu transportem ubezpieczonym

Kiedy już dokonacie Państwo wyboru marki i modelu, przedstawimy oferty konkretnych samochodów wraz z ich dokładnymi danymi, opisem stanu technicznego, szczegółowym wyposażeniem, oraz historią samochodu.

Przyjęcie oferty wiąże się z koniecznością złożenia przez Państwa zamówienia na wybrany samochód i wówczas podpisana zostanie umowa na usługę sprowadzenia samochodu z USA. Wszystkie dokumenty własności samochodu zostaną wystawione bezpośrenio na Państwa i od tego momentu stajecie się pierwszym właścicielem i importerem pojazdu z USA. Wszelkie formalności związane z transportem do portu, załadunkiem, dokonaniem odprawy celnej oraz wysyłką samochodu zostaną przez nas niezwłocznie dokonane, i potwierdzone telefonicznie, faksem lub e-mailem. Po ok. 5-6 tygodniach od daty zakupu, Państwa samochód będzie gotowy do odbioru w porcie docelowym. Czynności związane z odprawą celną pojazdu zostaną przeprowadzone przez wyspecjalizowaną agencję celną gwarantującą szybkie i rzetelne dopełnienie wszelakich procedur.

Zapraszamy na nasze aukcje w serwisie